KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z Laweta WAWA. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy niezbędnej pomocy w razie potrzeby. Nasze biuro obsługi klienta jest czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub wysyłając wiadomość na adres email podany poniżej.

Pomoc drogowa Laweta WAWA działa na terenie całego miasta Warszawa  oraz okolicznych miejscowości. Jesteśmy w stanie dotrzeć do Ciebie w każdej sytuacji i zapewnić niezbędną pomoc drogową.

KONTAKT
POMOC DROGOWA LAWETA WARSZAWA

TELEFON

500 163 791

EMAIL

lawetawawa24@gmail.com

Jesteśmy doświadczoną firmą, która działa na rynku już od wielu lat. Nasze usługi są wykonywane przez profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą sytuacją drogową.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką i skuteczną pomoc. Laweta WAWA jest czynna całą dobę, jesteśmy w stanie pomóc w sytuacjach awaryjnych, które zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie.

Nie wahaj się więc skontaktować z nami w przypadku awarii drogowej, problemów z samochodem lub innych trudności związanych z poruszaniem się po drogach. Nasza pomoc jest zawsze w zasięgu ręki.